TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.05.2016, Në orën: 16:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 91 herë

Titulli : Shes dy kauqa Nisha 70€

Çmimi : 100 €

Cmimi në zbritje : 70 €

Kategoria : Mobilje

Përshkrimi : Shes dy kauqa nisha per qendrim ditor edhe shtrihen me flejt.
Jon shum te ruajtun dhe modern

Cmimi.70€ i pa diskutueshem

kontakt:+386/49/502-376 viber

SHPALLJET TJERA