TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.05.2016, Në orën: 18:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 172 herë

Titulli : Opel Combo

Çmimi : 1,250 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Combo

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Pick-Up

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 1

Motori (kubik) : 1700

Viti : 1996

Përshkrimi

Shitet pikapi ne gjendje te shkelqyer. Pikapi i ka shpenzimet shume te vogla dhe punon shume shume mire. Regjistrim ka deri me 15-12-2016
Viber
00 377 45 642 412

SHPALLJET TJERA