TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 6.05.2016, Në orën: 10:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 8035 herë

Titulli : Rakovica

Çmimi : 3,900 €

Kategoria : Makina Bujqësore & Pyllore

Përshkrimi : Shes RAKOVICA 60, në gjendje të shkëlqyer si nga jasht, ashtu edhe nga brenda[Motorr]. Traktori është shumë pak i shfrytëzuar, kjo vrehet shumë lehtë në punën e motorit si dhe në karakteristikat e tjera. RAKOVICA gjendet në komunën e Ferizaj-t, më saktësisht në fshatin MIRASH. Ndrrim i mundshëm me Mercedes CDI 200 ose 220, E220, ose Passat C3. Edhe rimorkio në foto është në shtije me çmim [250 euro]. Për më shumë na kontaktoni përmes telefonit 045591803 ose 044863759, nga ora 08:00 deri 22:00.Faleminderit.

SHPALLJET TJERA