TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.05.2016, Në orën: 18:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 996 herë

Titulli : Mercedes C 200

Çmimi : 2,678 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 200

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 245,678

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 1999

Përshkrimi

Vetura posedon klimen abs centrall tempomat elektronik gjamat ika para dhe mbrapa automatik tipronik etj etj

SHPALLJET TJERA