TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.05.2016, Në orën: 21:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1323 herë

Titulli : OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI -10

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Insignia

Ngjyra :

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

? Importuar nga Zvicra
? Marshin manual
? Tempomat
? Karrige me lëkur dhe ngrohje
? Klima-tronik dy zonale
? Board Computer
? ABS,
? AIRBAG
? Libër Servisi
? Pa Doganë
? Drita Xenon Bi Xenon, led për ndriçim ditor
? Në kthesa kyçen halogenet
? Sistem Navigacioni
? Xhamat kolor te fabrikuara
? Parking Sensor
? Interier extra krem i kombinuar me ngjyrë kafe
? etj.

SHPALLJET TJERA