TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.05.2016, Në orën: 21:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1135 herë

Titulli : VW Golf 5 2.0 140 Ps Tdi Modeli Edition -08

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Eshte ne gjendje te mire.

VETURA ESHTE E REGJISTRUAR NE MENYRE TE RREGULLT DHE GARANTOJ PER DOKUMENTACION
KM TE KALUARA 185650

Viti i Prodhimit ne Gusht 2008 Model 2009

KLIMATRONIK
ESP
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
SENZORA PARKINGU FABRIKISHT
BATERIN E RE ME GEL
KARRIKAT ME NXEMJE
6 SHPEJTSI

NE SHKRUT I ARDHUR NGA GJERMANIA I DOGANUAR DHE REGJISTRUAR PER HER TE PARE NE KOSOVE

SERVISIN E PERFUNDUAR EDHE PER 5800 KM

MOTORI ME NJE BREGASNI

RRYPIN DHEMBEZOR EDHE PER 15000 KM TE NDRRUAR

VETURA ESHTE E GARAZHUAR

NUK ESHTE HIPOTEK
NDRRIME NUK BAJ

SHPALLJET TJERA