TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.05.2016, Në orën: 21:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1604 herë

Titulli : VW Golf 4 1.9 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

VW Golf 4 1.9 TDI 74KW-101PS
Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe shume i rujtun.
Rexhistrim deri me 15.10.2016
Per ma shumë inf na kontaktoni

SHPALLJET TJERA