TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.05.2016, Në orën: 13:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 214 herë

Titulli : Shitet Pllaci 3 Ari

Çmimi : 35,000 €

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Shitet pllaci/parcella prej 3.07 ari, gjendet 500m nga Hotel Jakova, ne afersi te ordinances te dr. B. Bardhi.
Eshte vend ideal per banim si dhe shume afer rruges e cila po ndertohet, posedon dokumentacionin per perkthim te menjehershem.

NIL Real Estate
Gjakove
044 334 425 (viber)

SHPALLJET TJERA