TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.05.2016, Në orën: 20:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 256 herë

Titulli : Shitet Pllaci Ne Dardani/Piskot

Çmimi : 28,000 €

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Shitet pllaci/trualli ne Piskot(Dardani)
Gjendet ngjit me shkollen ne Piskot.
Pllaci ka 4 ari dhe eshte me dokumentacion te rregullt dhe i gatshem per perkthim.

NIL Real Estate
Gjakove
044 334 425 (viber)

SHPALLJET TJERA