TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.05.2016, Në orën: 13:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 349 herë

Titulli : VW Golf 4tdi Pd

Çmimi : 3,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 252,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Gjurmues, Panorama

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje perfekte para 3000 km ka te ber servisin rrypin e motorrit dhe te gjith rrypat tjer allaserin dinamon uljen me gjth filterat te gjith sistemin e frenimit 252000 Kilometra te kaluara te garantuata 400€ Radio me satelit Navigation me Wi lidhet edhe me Telefon dritat e para me Engel Eigs klimen Automatik klinatronik 8x Airbag vetura eshte me tabela austriake q

SHPALLJET TJERA