TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.05.2016, Në orën: 16:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4221 herë

Titulli : Shitet shtepia me 5 ari oborr

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 5m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 2

Mobilimi : po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr

Përshkrimi : Shitet Shtepia 2 katëshe me 5 ari oborr, posedojme te gjitha dokumentet e nevojshme, ka Nxemje qendrore, 24 or uje pa nderprer, si dhe kanalizim.
Shtepi ka qasj ne rrug e cila eshte e asfaltuar, rruga asht e gjer 8 metra si dhe ka dalje ne dy rruget krysore,

Ne 70 metra distanc jane afer, Shkolla Fillore, Ambulanca, Xhamia, furra si dhe Marketet si (Boom dhe Merdiani


Shtepi gjindet rr.Murat Bresalci (ish Pireva)

SHPALLJET TJERA