TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.05.2016, Në orën: 21:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2742 herë

Titulli : Opel Corsa 1:3 B Boj edhe ndrrim

Çmimi : 700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 22,222

Motori (kubik) : 1:3

Viti : 1987

Përshkrimi

Shes Opel Corsa 1:3 Benzin oshte ne gjendje te mir ka matorr t mir 5 shpejsi guma t mira interjer t paqt
osht i shtrengum as sban as sgjun as dridh vetur familjare ka regjsitrim dej me te 02:10:2016
hipotek nuk ësht Perkthimi i menihershum
kontakto n viber +37745286091 dhe +37745933679

me ndrrim ndryshon qmimi

SHPALLJET TJERA