TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.05.2016, Në orën: 03:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1650 herë

Titulli : Chrysler 300c 3.5L V6

Çmimi : 6,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Chrysler 300C

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 100,000

Motori (kubik) : 3500

Viti : 2005

Përshkrimi

Chrysler 300c 3.5L V6 benzin gjendje perfekte regjistrim edhe 2muj

Posedon navi me tv tmadh 6cd bluetoth
Karrgiga lekur dhe memorie +nxemje
Airbag esp pasqyre elektronike
Etj etj..

Ndrrim i mundshem
Viber +37745648820

SHPALLJET TJERA