TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.05.2016, Në orën: 03:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1346 herë

Titulli : VW Touran 2.0 tdi 6 shpejtsi 7 ulse -09

Çmimi : 9,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

shes touran 2.0 tdi 6 shpejtsi 7 ulse isapo doganuar vetura posedon klimatronik abes esp bordkompjuter tempomat full ekstra shum ngjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje tejashtme dhe te mbrenshme vetura shitet prej AutoSallonit AutoStar per me shum info 044 431 606

SHPALLJET TJERA