TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.05.2016, Në orën: 03:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1948 herë

Titulli : BMW 520 benzin plin NDIZNE 4muajrks EXTREM -99

Çmimi : 3,250 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 520

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 1999

Përshkrimi

---shes bmw 520 benzin plin plini ne dizne e vitit 99.vetura eshte komplet me interier te modelit me te ri,posedon 4 muaj regjistrim,klimatronik funsionale,dritare dhe pasqyre elektrike,fellne te bukura me goma te reja siq shihet ne foto.ksenon+lleda shum te bukura,interierin e lekures,dhe shum te ruajtur,punon shum mire ne benzin edhe ne plin hargjime shum minimale,==me nje fjale veture meraklie dhe teper e hjeshme bmw ma te bukur qesi serie prbl me gjet qmim shum i volitshum.ndrrim nese me konvenon ju mirpres

SHPALLJET TJERA