TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.05.2016, Në orën: 13:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 170 herë

Titulli : Biqiklet+ PS2

Çmimi : 120 €

Kategoria : Biçikleta

Përshkrimi : Shes biciklet te ruajtur dhe nje sony 2
Bicikleta osht e ardhur nga gjermania dhe e perdorur shum pak ...
Kontakto ne viber +37745539339 dhe flasmi per qmim

SHPALLJET TJERA