TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.05.2016, Në orën: 15:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 243 herë

Titulli : Shes bicikell plus ps2

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Biçikleta

Përshkrimi : Biciklla osht shum e mir e ardhur prej gjermanis
Sonin mund ta rregulloni me usb per 10-15€ spese nuk bene me cd fallc se ja kam hup ni usb... nese keni usb musheni me loja dhe mund te luani...
Per me shum +37745539339(Viber)
043973576 tel..
Per qmim kontakto ne viber qe ju duket i pa arsyeshem

SHPALLJET TJERA