TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.05.2016, Në orën: 20:51 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1114 herë

Titulli : Mini-Kamera

Çmimi : 15 €

Kategoria : Kamera & Fotografi

Përshkrimi : Në ofertë kamera ndër më të voglat në botë. Xhiron në kushte të ndryshme dhe është e lehtë për bartje dhe përdorim. Mbushet me kabllo USB që shihet në foto dhe ruan xhirimet në SD kartelë (vjen ndaras). Është në gjendje normale dhe nuk është përdorur thuajse fare. Ka edhe pjesët përcjellëse siç shihen në fotografi. Çmimi vlen deri më 20 maj!

SHPALLJET TJERA