TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.05.2016, Në orën: 20:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 486 herë

Titulli : Banesa me qira

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Dhoma Gjumi : Me ni dhom deri tri dhom gjumi

Mobilimi : +38649448554

Ekstra : Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon

Përshkrimi : Banesa te gatshme dhe ne ndertim e siper

SHPALLJET TJERA