TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.05.2016, Në orën: 21:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1588 herë

Titulli : CITROEN C5 - 2.0 HDI

Çmimi : 8,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,800

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2009

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

- C5 - MODELI EXCLUSIVE ME FULL PAISJE
- MOTORI 2.0 HDI
- VITI I PRODHIMIT 2009
- AUTOMATIK - TIPTRONIC + SPORT
- EKRAN TE MADH ME NAVIGACJON
- ULESET LEKURE
- ULESET ME NXEMJE DHE FTOFJE + ME MEMORJE
- ABS NE 4 RROTA
- GOMA TE REJA
- RADIO - CD
- BLUETOOTH
- ESP - IMOBILIZER
- DRITA TE MJEGULLES
- AUTO HOLD SYSTEM
- DRITA ELEKTRONIKE
- DRITA XENON - BI XENON
- TEMPOMAT
- SENZOR PARKIMI PERPARA DHE PERMAS
- FRENIN E DORES ELEKTRONIK
- PASQYRE ELEKTRONIKE DHE ME NXEMJE DHE I PALOHEN
- KLIMATRONIC 2 ZONAL
- ALARM

- TEL 044890738

SHPALLJET TJERA