TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.05.2016, Në orën: 09:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 952 herë

Titulli : Mobilje

Çmimi : 1,300 €

Kategoria : Mobilje

Përshkrimi : Shiten gjitha mobilet komplet
Set kauqave 3 2 1 lekur 100%
Dhoma e fjetjes me dyshek te ri
Komoda e sallonit me televizor
Tavolina e sallonit
Te gjitha qka jan ne foto
Qmimi i arsyeshem
Jan te perdorura
Dhe gjendje te funkionale dhe te mir
Info tel 044 207 526 dhe 049 207 526 viber

SHPALLJET TJERA