TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.05.2016, Në orën: 15:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 180 herë

Titulli : VW Tiguan 2.0 TDI 1 vit regjistrim

Çmimi : 13,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Tiguan

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : 4X4

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Ekstra : Alarm

Përshkrimi

Shes Tiguan 2.0 TDI 4x4, viti 2008

150.000 km te kaluara (me garancion)

Serviset i ka te kryera ne servisin e autorizuar BAKI (libri i servisit)

Gomat e reja te blera ne 2016 (te veres dhe dimrit)

6+R Shpejtesi
Ka paisje ekstra kunder vjedhjes te montuar 600 Euro.
4 xhamat elektrik
Tempomat.
Senzora parkimi mbrapa.
Ndrrim nuk bej.

SHPALLJET TJERA