TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.05.2016, Në orën: 14:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 218 herë

Titulli : Banese me qira

Çmimi : 210 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 70m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen ne qender te Prishtines te hotel Siriusi. Banesa gjendet ne katin e 4-te dhe ka ashensor.

Ka sallon, kuzhine, banjo, 2dhoma gjumi, terrase.

Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA