TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.05.2016, Në orën: 17:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 381 herë

Titulli : Banese

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 85m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Ekstra e mobiluar

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat

Përshkrimi : Leshoj banes me qera te Mati 1 kopleksi i ri Princesha. Kati i 4 85m2. Banesa posedon:
Sallon me kuzhine
2 dhoma gjumi
Koridor
Ballkon
Banjo.
Kushtet :
Rrym 24h
Uje 24h
Nxemje
Ashensor
Administrator
Kamera-siguri 24h.
Banesa eshte e pabanuar ndonjehere,dhe ekstra e mobiluar me kushte luksi,me qmim te volitshum dhe shum te ulet. Ju mirpresim
Tel:049139077 Viber + whatsapp

SHPALLJET TJERA