TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.05.2016, Në orën: 21:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 275 herë

Titulli : Shitet trualli

Çmimi : 4,300 €

Kategoria : Artikuj Tjerë

Përshkrimi : Shitet trualli 25 ari ne fshatin pleshin komuna ferizaj ku posedon uj rrym kanalizim i pershtatshem per te banuar apo ndertuar ndonje objekt rreth rruges qmimi 4300 dhe kodra me lir thirre ne numrin tim personal 049 313 705

SHPALLJET TJERA