TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.05.2016, Në orën: 22:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 149 herë

Titulli : Invertar Fast Food

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Tjera

Përshkrimi : Shes invertarin komplet per "Fast Food" po thuajse te reja vetem 1 muaj te perdorura. 7 Tavolina me nga 4 karrika gjithsej me 28 karrika , 1 Shank kas ,1 Frigorifer vitrin , 2 Tostera me rryme dhe me plin , 2 Tavolina pune rosfaj , 1 Lavaman. Te gjithat shkojn komplet ju mirpres. Nr.ne viber +38649 332 392.

SHPALLJET TJERA