TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.05.2016, Në orën: 01:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 206 herë

Titulli : VW PASSAT TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 205,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2004

Ekstra : Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi

Përshkrimi

PASSAT 1.9 TDI HIGHLINE MODELI ME I AVANSUAR I DOGANUAR DHE REGIISTRUAR NE TABELA RKS REGJISTRIM DERI NE SHKURT 2017 NUK OSHT KREDI AS HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE VITI I PRODHIMIT 12.12.2004 EXTRA POSEDON: **KLIMA TRONIK **KARRIGA ME NXEMJE **KARRIGA TE LEKURES **TIMONIN TRESH DHE LEKUR **TIMONIN SERVO **ABS EDHE ESP **AIR BAG x10 **ALARM E CENTRALL **XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE **PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE**SHMIGOVACAT N PASQYRE (EXTRA MODEL)**QELSIN ME TELEKOMAND FABRIKISHT**DY QELËSA**FELLNE 16 COLL ORIGJINAL TE PASATIT**205 MIJË TE KALUME ME LIBRA TE SERVISIT TE GARANTUARA**I SERVISUAR KOMPLET PER 10.000 KM** PER ME SHUM NA KONTAKTONI: ????045522282 ????VIBER +37745877178

SHPALLJET TJERA