TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.05.2016, Në orën: 01:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 161 herë

Titulli : VW CADDY TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 209,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2009

Përshkrimi

VW CADDY LIFFE 1.9 TDI KASTEN BASIS CADDY POSEDON 5 ULESE LIBREN E SERVISIT SI DHE DOKUMEMTACIONINE TÜV (TYFIT) NE GJERMANI QE JU KA KRY CDO 2VITE, I ARDHUR NGA GJERMANIJA SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT VITI I PRODHIMIT 30.03.2009 MODEL 2010 EXTRA POSEDON **KLIMA FUNKSIONALE **DRITA MJEGULLE **SERVO TIMONIN **TIMONIN LEKUR **ABS EDHE ESP **CENTRALL **MUZIK FABRIKORE ME CD **ME GOMA M+S SHUM TE MIRA **DY QELESA** INFO:045522282 SI DHE VIBER +37745877178 Mentori

SHPALLJET TJERA