TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.05.2016, Në orën: 09:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 248 herë

Titulli : Golf 5

Çmimi : 8,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 79,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2006

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player

Përshkrimi

Vetura eshte super e ruajtur dhe e vozitur nga nje dore.Kilometrat jane origjinale me Liber te servisit.vetura eshte trendline me te gjitha opsionet si ne foto.
Shitet vetem me kesh -jo ndrime!

SHPALLJET TJERA