TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.05.2016, Në orën: 13:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 175 herë

Titulli : VW Polo

Çmimi : 4,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 217,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes vw polo 1.4 tdi (DI te kuqe ) regjistrim edhe 1 vit , regjistrimi I pare ne kosovë , 4 dyr ,klim , abs , air bag , dritaret e para me rrym , pasqyrat me rrym .
Vetura eshe ne gjedje shum te mir dhe krejt qka duhet me investu ne te eshte nje larje gjenerale per mbrenda ( 25 € ) dhe eventualisht nje Polir ( 40 € ) i cili nuk eshte I nevojshem megjithat .
Hipotek nuk eshte dhe perkthimi behet menjeher.
Ndrrim nuk bej....

SHPALLJET TJERA