TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.05.2016, Në orën: 11:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 44 herë

Titulli : Banese me qira

Çmimi : 500 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 150m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 2

Mobilimi : PO

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen luksoze rruges per Germi perball Super Vives.
Banesa gjendet ne katin e 3-te dhe eshte e mobiluar komplet.
Ka sallon, kuzhine, banjo, WC, terrase, 2dhoma gjumi.

Na kontaktoni :
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA