TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.05.2016, Në orën: 11:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 313 herë

Titulli : (QIRA)Leshoj me qera banesen ne Bregun e Diellit te Famis-i

Çmimi : 200 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 65m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen Bregun e Diellit te Famis-i.
Banesa gjendet ne katin e pare dhe ne cmim perfshihet uji dhe mbeturinat dhe ka : Sallon, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe terrase.

Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA