TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.05.2016, Në orën: 10:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 129 herë

Titulli : (QIRA)Leshoj me qera banesen te ish shkolla teknike

Çmimi : 220 €

Cmimi në zbritje : 200 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 82m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen te ish shkolla e mesme teknike rruga qe shkon per parkun e Germise. Banesa eshte ne katin e 7-te dhe eshte e gatshme per banim.
Ka sallon, kuzhine, banjo, terrase, 2dhoma gjumi.

Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA