TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.05.2016, Në orën: 13:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 912 herë

Titulli : RENAULT MEGAN 1.5 DCI 2007

Çmimi : 3,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 218,000

Motori (kubik) : 1490

Viti : 2007

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags

Përshkrimi

RENAULT MEGAN 1.5 DCI 2007

Automjeti eshte ne gjendje te mire teknike. i Servisuar cdo 10000km.

Ka vecorit, ASB, ESP, Tempomat, Timonin Multifunksional, Sensor te Shiut, Celse Telekomand me Kartel, Nxemje, Alarm, Xhamat elektrike, Felne, Radio dhe CD.

VITI I PRODHIMIT 27.11.2006 MODEL 2007. REGJISTRIM DERI ME 01.03.2017.

Kontakti: 044 776 021

Nuk gjendet ne Hipotek, mund te perkthehet.

SHPALLJET TJERA