TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.05.2016, Në orën: 14:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 174 herë

Titulli : Lokal me qera

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Dyqane & Objekte Afariste

Madhësia : 41m2

Banjo: 1

Përshkrimi : Lokali gjendet ne qender te Prishtines perball gjimnazit Sami Frasheri.Madhsia e lokalit eshte 41m2, lokali eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte i pershtatshem per shumicen e bizneseve, ka ne dispozicion edhe WC. Per me shume info. kontaktoni ne numrin:045-612-888.

SHPALLJET TJERA