TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.05.2016, Në orën: 16:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 356 herë

Titulli : Golfin 5

Çmimi : 8,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 79,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2006

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje perfekte me kilomtera origjinal dhe liber te servisit .Shitet vetem ne kesh!

SHPALLJET TJERA