TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.05.2016, Në orën: 20:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 199 herë

Titulli : Radio per VW

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Pjesë & Paisje

Përshkrimi : Shitet Radio origjinale nga Volkswagen - RCD 510. Osht me tach screen, 6CD mp3. Lidhet me aux, usb, sd card. I ri.

Tel dhe viber:
+38649606041
+37744981666

SHPALLJET TJERA