TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.05.2016, Në orën: 17:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 428 herë

Titulli : Ford Fiesta 1.3 Benzin 16V

Çmimi : 1,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Fiesta

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Tourer

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1.3

Viti : 1997

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

- Alarm centrall, ABS, cd player, air bag, gjysme-klim, poashtu posedon edhe bllokad per ndezje.
- Gomat i posedoj edhe te veres edhe te dimrit.
- Vetura eshte ne gjendje shume te mire, servisin e posa kryer dhe me nje fjal TIP-TOP, vetem me vozit.
- Per me shume info, shihni fotot dhe kontakt ne numer telefoni 049490528 (viber) dhe 049355550.
- Bej ndrrim eventual edhe me ndonje Peugeot 307.

SHPALLJET TJERA