TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.05.2016, Në orën: 19:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2937 herë

Titulli : Dhoma gjumi duke filluar nga 600€

Çmimi : 600 €

Kategoria : Mobilje

Përshkrimi : Prodhojm dhoma gjumi duke filluar nga 600€ me kualitet t lart dhe 3 vite garancion po ashtu prodhojm dhoma gjumi per femij dhe shtreter per ma shum info tel...049.587.783

SHPALLJET TJERA