TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.05.2016, Në orën: 19:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 233 herë

Titulli : shes Wv Polo

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130

Motori (kubik) : 1.4

Viti : 2008

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shes wv Polo viti 2008 4 dyer 1.4 diesel i padoganuar me tabela te huaja vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike me goma te reja dhe te gjitha serviset e bera

SHPALLJET TJERA