TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.05.2016, Në orën: 20:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 236 herë

Titulli : jeep cheroke shitet ose ndrrohet

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Jeep Cherokee

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 147,000

Motori (kubik) : 3.9

Viti : 1989

Përshkrimi

Shitet xhipi ne gjendjente rregullt 4x4, automatik benzin i qlajmrun denim ska. Ka xhamat me rrym kuken per rimorkio,4gomat e reja+ zingjiret ka klimen dhe interierin shum te rujtun. Bajm edhe ndrrim qmimi i volitshem

SHPALLJET TJERA