TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.05.2016, Në orën: 21:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 82 herë

Titulli : Samsung S6 EDGE 64GB GOLD

Çmimi : 470 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shitet Samsung S6 EDGE 64GB GOLD SM-G925F i ardhun nga Gjermania vetem 3 muaj i perdorun dhe ne gjendje te rregullt me paisje origjinale.
Kontakto: 044888209 Viber + Whatsapp.

SHPALLJET TJERA