TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.05.2016, Në orën: 20:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 76 herë

Titulli : Shitet Shtepia ne Mitrovice-Shipol

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 150m2

Përshkrimi : Shitet shtepia me 7 ari truall ne Shipol - Mitrovice afer Qendres tregtare Arjeta (QTA) dhe shtepis se shendetit.
Shtepia posedon 3 dhoma Sallon me kuzhine paradhom , banjo , 2 ballkona

SHPALLJET TJERA