TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.05.2016, Në orën: 11:51 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2272 herë

Titulli : Opel Kadett Automatik - Hidraulik Rks 91

Çmimi : 444 €

Cmimi në zbritje : 399 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Kadett

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 1991

Përshkrimi

Shitet Opel Kadett 1.6 Benzin viti 1991 në gjendje të mirë teknike.

Vetura ka marshin Automatik dhe vollanin Hidraulik.

Rks i skaduar denim 9 muaj.

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA