TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.05.2016, Në orën: 13:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 849 herë

Titulli : Vw golf 6 2.0 tdi highline-2008

Çmimi : 9,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 182,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Ekstra : ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shitet golf 6 2.0 tdi highline regjistrimi i par ne kosov dhe ka deri 12-2016.
Tel. 045-699-279

SHPALLJET TJERA