TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.05.2016, Në orën: 19:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 733 herë

Titulli : Mercedes Benz E270 Cdi Panorame

Çmimi : 8,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Panorama

Përshkrimi

RMercedes Benz E270 Cdi
Mercedes E 270 Diesel, Automatik-Tiptronik, ne gjendje te perkryer, me te gjitha Full
Opcionet

* Viti: 24.12.2004, i sapo rexhistruar 1 vit
* Model i avansuar - Avantgarde
* Motori: 2.7 CDI - Diesel ( motori me i suksesshem i Mercedes-it - motor me zingjire )
* Ndërruesi i Shpejtesive: Automatik-Tiptronik + S + W
* Ngjyra: Hiri Metalike


/ Full Opcionet /
• Panorame Solar
* Multi Board Kompjuter
* Klimatronik dy zonale, para dhe mprapa
* Tempomat
* Navigacion
* Karrikat lëkurë
* Karrikat rekario elektronike me memorie
* Komanda ne timon
* AUX Pack
* ABS
* SRS
* Servo
* Airbag
* Mbeshtetese te dores para dhe mbrapa
* Drita Xenon BiXENON me ndezje Automatike Fabrikisht
* Pasqyret me sinjalizues, kontroll elektronik, dhe ngrohje
* Crom paket brenda dhe jashte
* Display MP3 multi Radio

* Senzor te retrovizoreve
* Senzor te shiut
* Sound Pakete Fabrikisht
* Telefon te integruar
* Halogenka
* Fellne te Mercedes-it 17" me 4 goma te reja
* Xhamat elektronik me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)
* Gepeku me hapje elektronike si dhe me teledirigjues
* Dyert Central me teledirigjues
* Çeles me teledirigjues

* Senzor te shiut
* Sound Pakete Fabrikisht
* Telefon te integruar
* Fellne Fabrikisht te 17 me 4 goma te reja
* Xhamat elektronik me pulle (me hapje/mbyllje elektronike+ perde ne xhama pas
* Gepeku me hapje elektronike si dhe me teledirigjues
* Dyert Central me teledirigjues
* Çeles me teledirigjues
Ju lutem vetem te interesuarit te kontaktojne
N'DRRIM NUK BOJ

+37745624174 Viber

SHPALLJET TJERA