TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.05.2016, Në orën: 18:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 277 herë

Titulli : BMW 316 ti

Çmimi : 4,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 316

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 113

Motori (kubik) : 1.8

Viti : 2002

Ekstra : ABS, CD Player, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Panorama

Përshkrimi

Ne gjendje perfekte
Nje shofer e ka vozitur ne kosove
Eshte doganuar dhe regjistruar me 14 gusht 2014
Ka regjistrim deri me 14 gusht 2016

SHPALLJET TJERA