TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.05.2016, Në orën: 13:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 27 herë

Titulli : Shitet shtepia ne Mitrovice-Shipol

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 150m2

Ekstra : Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat

Përshkrimi : Shitet shtepia me 7 ari truall ne Shipol - Mitrovice afer Qendres tregtare Arjeta (QTA) dhe shtepis se shendetit.
Shtepia posedon 3 dhoma Sallon me kuzhine paradhom , banjo , 2 ballkona
Nr. 049661155 , 049447991

SHPALLJET TJERA