TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.05.2016, Në orën: 20:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 222 herë

Titulli : Renault Kango

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Kangoo

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Pick-Up

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 14,578

Motori (kubik) : 1.5 DCI

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags

Përshkrimi

Shitet Renault Kango Ne Gjendje Te Rregullt i Ardhur Nga Gjermania
Viti-2004
Gjomat Elektronik
Gumat. E Dimrit
I pa Doganuar
Mund te Na Kontaktoni ne Viner Dhe WhatsApp

SHPALLJET TJERA