TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.05.2016, Në orën: 20:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 135 herë

Titulli : Nissan Kubistar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Nissan Tjetër

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Pick-Up

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 25,467

Motori (kubik) : 1.5 DCI

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, Hidraulik, Airbags, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shitet Nissan Kubistar Ne Gjendje Te Rregullt i Ardhur Nga Gjermania
Viti-2004
Gomat e Dimrit
Gjomat e Zi Original
Mund te na Kontaktoni ne Viber Dhe WhatsApp

SHPALLJET TJERA